System SoftPlus

Styl: dobierając okna do nowocześnie zaprojektowanego domu, nie sposób przejść obojętnie obok najnowszej generacji profili systemu SOFTPLUS. W proces ich projektowania, oprócz działu konstrukcyjnego, zaangażowany był także zespół stylistów. Efekt ich pracy odbija się w architekturze profili. Ościeżnica, skrzydło i listwa przyszybowa stanowią doskonałe odbicie pełnej rozmachu estetyki i podkreślają indywidualizm i zamiłowanie do detalu. Okna z systemu SOFTPLUS zachwycają swoim wyglądem i zaokrąglonymi konturami. Wyraźnie wyróżniają się w otoczeniu.

Technika: ze względu na swoją wyjątkową szerokość – 83 mm – system sześciokomorowy posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Pozwala to znacząco zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Na tym jednak nie koniec! Znacząca szerokość zapewnia podwyższoną wytrzymałość naroży, a tym samym gwarantuje większą stabilność okna. Gładki od wewnątrz wręb ościeżnicy nie ma krawędzi, na których mógłby się zbierać kurz, więc ułatwia czyszczenie okna w tej części. Dodatkowo, montaż opatentowanego systemu wentylacji GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL) aktywnie zapobiega powstawaniu pleśni w ościeżach okna.

 

 

1. Podwyższona ochrona cieplna i dźwiękowa dzięki 6-ciu komorom i zwiększonej szerokości.
2. Znakomita ochrona cieplna dzięki 5-ciu komorom i zwiększonej szerokości.
3. Zwiększona stabilność dzięki dużym wzmocnieniom stalowym.
4. Wyjątkowe parametry statyczne dzięki powiększonym wzmocnieniom stalowym w skrzydle.
5. Ułatwione czyszczenie okien dzięki dużemu wrębowi ościeżnicy.
6. Perfekcyjne prowadzenie linii dzięki zaokrąglonej ościeżnicy, listwie przyszybowej i zaokrąglonemu skrzydłu.

 

 

OKUCIA

 

Okucie Tradycja activPilot do okien uchylno-rozwieranych, rozwieranych, uchylnych, łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Nowoczesny design sprawia, że okucie to wyróżnia się także pod względem estetycznym, nadając oknom innowacyjny wygląd. Tradycja activPilot można stosować do wszystkich systemów okiennych Tradycja.

Tradycja activPilot to okucie, które wyróżnia się na rynku poprzez nowoczesny design oraz wyjątkową funkcjonalność i komfort użytkowania.

Innowacyjny system ryglowania oparty na ośmiokątnych trzpieniach w kształcie grzybka umożliwia łatwą zmianę standardu zabezpieczenia antywłamaniowego okna. W razie potrzeby można zwiększyć standard odporności okna na włamanie do klasy 1 lub 2, wymieniając zaczepy ramowe na antywłamaniowe.

 

DOSTĘPNE KOLORY ...

Wyposażenie:

- mikrowentylacja,

- unikatowe zaczepy antywłamaniowe w skrzydłach okiennych, w standardzie w skrzydle rozwierno-uchylnym oraz rozwiernym mocowane do stali,'

- unikatowe zaczepy obwiedniowe z dodatkowym zabezpieczeniem antywłamaniowych,

- mechanizm czterostopniowego uchyłu na życzenie klienta,

- blokada obrotu klamki z pozycjonerem skrzydła, w standardzie w skrzydle rozwierno-uchylnym,

- wiele innych funkcji.

 

Pakiety szybowe

Pakiety szybowe stosowane w oknach Tradycja to nowoczesny i technologicznie zaawansowany produkt. Charakteryzuje go dwustopniowe uszczelnienie między ramką dystansową i dwoma lub trzema taflami szkła, co w konsekwencji podnosi trwałość użytkową produktu. Pakiety szybowe firmy Tradycja wytwarzane są na w pełni zautomatyzowanych specjalistycznych liniach produkcyjnych, z zastosowaniem najwyższej jakości komponentów. Rygorystyczna kontrola na każdym etapie produkcji zapewnia wysoką jakość końcowego produktu.

Pakiety szybowe mogą obejmować dowolne konfiguracje szyb dla zapewnienia: bezpieczeństwa i ochrony przed atakiem, izolacyjności cieplnej, ochrony przed słońcem, ochrony przed hałasem i dekoracji.

 

Zalety:

- szeroki zakres oferowanych parametrów technicznych,

- szerokość pakietów nawet do 52 mm,

- wszechstronna gwarancja,

- zgodność z polskimi oraz międzynarodowymi normami,

- uszczelnienie zaprojektowane dla stosowania w szerokim zakresie temperatur,

- możliwość stosowania szprosów międzyszybowych

 

W zależności od zastosowanego szkła oraz przeznaczenia rozróżniamy następujące kategorie szyb zespolonych i ich funkcje:

Zatrzymanie słońca na zewnątrz

Szyby obniżające przepuszczalność energii słonecznej w celu ograniczenia przegrzewania się wnętrz.

 

Zatrzymanie ciepła we wnętrzu pomieszczenia ? izolacja cieplna

Szyby pozwalające efektywnie chronić pomieszczenia przed utratą ciepła do otoczenia, zwiększając tym samym ich komfort cieplny.

 

Ochrona przed hałasem

Rozwiązania umożliwiające obniżenie poziomu hałasu wewnątrz pomieszczeń do akceptowalnego poziomu.

 

Samoczyszczenie

Szkło samoczyszczące umożliwiające na ciągłe samooczyszczanie się zewnętrznych powierzchni szklanych dzięki działaniu światła dziennego i deszczu.

 

Bezpieczeństwo/Ochrona

Produkty zapewniające bezpieczeństwo osób lub chroniące ludzi i ich mienie przed następstwami świadomego niszczenia, wandalizmu, włamania, czy innego ataku.

 

Dekoracja i prywatność

Szeroka oferta szyb dekoracyjnych podkreślających styl lub oferujących prywatność przy zachowaniu dużego dostępu światła dziennego.

 

System SoftPlus
System SoftPlus

 

Konttakt dolny 2

ZADZWOŃ DO NAS

+48 18 447 08 91

+48 18 545 00 25

+48 12 265 01 88

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

zhufilipek@op.pl

ODWIEDŹ NAS

Nowy Sącz ul. Węgierska 28

Gorlice ul. Chopina 45

Kraków ul. Szczęśliwa 2A