Rolety podtynkowe stosuje się przede wszystkim w nowobudowanych obiektach, ale także w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Skrzynka rolety podtynkowej montowana jest od zewnętrznej strony okna pod powierzchnią elewacji, dzięki czemu jest ona niewidoczna. Czoło skrzynki roletowej pokrywa się dowolnym materiałem wykończeniowym (np. tynkiem lub klinkierem), co sprawia, że skrzynka roletowa wkomponowuje się w elewację budynku, stanowiąc integralną jej część.

Nasz system roletowy zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ nie ingeruje w konstrukcję nadproża okna lub drzwi, a tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku.

Klapa rewizyjna skrzynki rolety umiejscowiona jest na zewnątrz budynku. Takie rozwiązanie pozwala na konserwację i serwisowanie rolety podtynkowej bez zakłócania prywatności domowników.
W systemie DK-RSP, oferujemy również wersję z moskitierą, która jest zwijana wraz z roletą do skrzynki. Rozwiązanie to pozwala na skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

 

Rolety podtynkowe – przekrój

Roleta DK-RSP

 

loading...
ZADZWOŃ DO NAS

+48 18 447 08 91

+48 18 545 00 25

+48 12 265 01 88

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

zhufilipek@op.pl

ODWIEDŹ NAS

Nowy Sącz ul. Węgierska 28

Gorlice ul. Chopina 45

Kraków ul. Szczęśliwa 2A