Moskitiery to funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi wykonane z gęstej siatki chroniące wnętrza budynku przed owadami. Włókno węglowe, z którego wykonana jest siatka moskitiery jest odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Różne rodzaje moskitier dostępne w ofercie DK-PROF, umożliwiają dobór odpowiedniego rozwiązania do potrzeb każdego Klienta.

Istnieje także możliwość zintegrowania moskitiery z roletą zewnętrzną (w systemach: elewacyjnych, podtynkowych i nadstawnych). Moskitiery tego typu zwijane są do skrzynki rolety niezależnie od jej pancerza. Takie rozwiązanie zapewnia skuteczną ochronę przed insektami, nie wpływając na estetykę okien i fasady.

Moskitiery

Moskitiera ramkowa okienna DK-MO

Moskitiera okienna ramkowa DK-MO spełnia swoje zadanie od wczesnej wiosny do jesieni. Moskitiera montowana jest do futryny okna za pomocą uchwytów obrotowych. Ramy są zbudowane z profilu aluminiowego w dwóch wariantach: z „płetwą”, przylegającą do ramy okna oraz bez „płetwy”, z kieszenią na uszczelkę szczotkową. Wariant drugi stosowany jest przy całkowicie zabudowanej ramie okiennej lub gdy na oknie zamontowana jest roleta.

System umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Do montażu oferowane są zaczepy bezinwazyjne w pięciu wielkościach. Jesienią moskitierę należy zdemontować, oczyścić i przechować do następnego sezonu w celu przedłużenia jej żywotności.

Kolorystyka ramy moskitiery
Biały
Antracyt
Czekoladowy brąz
Ciemny brąz
Złoty dąb
Orzech
Winchester
Mahoń
Zobacz inne kolory RAL
Kolorystyka siatki
Czarny
Szary

Moskitiera ramkowa drzwiowa DK-MD

Moskitiera drzwiowa stosowana do drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej.

Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową na całym obwodzie moskitiery, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.
 Kolorystyka
Biały
Czekoladowy brąz
RAL 8003
Zobacz inne kolory RAL
 Kolorystyka siatki
Czarny
Szary

 

 Moskitiera zwijana DK-MZ

 

Moskitiera zwijana występuje zarówno w wersji poziomej jak i pionowej. Znajduje zastosowanie w oknach oraz drzwiach balkonowych. Prowadnice oraz mechanizm sprężynowy pozwalają zwijać i rozwijać moskitierę do kasety. Dzięki zastosowaniu spowalniacza, siatka moskitiery jest płynnie zwijana do kasety co chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Kolorystyka ramy moskitiery

 

Biały
Brąz
Zobacz inne kolory RAL
Kolorystyka siatki

 Moskitiera przesuwna DK-MP

System moskitiery ramkowej przesuwnej DK-MP ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na niemal wszystkich typach drzwi. System gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi. W systemie wykorzystano hamulec spowalniający ruch skrzydła w krańcowym położeniu oraz zderzak, zapobiegający uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną.
 Kolorystyka ramy moskitiery
Biały
Antracyt
Złoty dąb
Orzech
Zobacz inne kolory RAL
Kolorystyka siatki
Czarny
Szary
ZADZWOŃ DO NAS

+48 18 447 08 91

+48 18 545 00 25

+48 12 265 01 88

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

zhufilipek@op.pl

ODWIEDŹ NAS

Nowy Sącz ul. Węgierska 28

Gorlice ul. Chopina 45

Kraków ul. Szczęśliwa 2A