promo top big

 

 

okna drzwi bramy

 

CIEPŁO W PAKIECIE

Ciesz się potrójnymi korzyściami! 1)
Wybierz okna PVC w komplecie z drzwiami wejściowymi lub z bramą garażową.

 

 

Okna PRIMO 82
w cenie okien PRIMO 70 
i zawiasy ukryte 
GRATIS

     +

Drzwi CREO
z ukrytym samozamykaczem
z blokadą 
GRATIS

   lub

Brama garażowa
UniTherm
W CENIE bramy UniPro 


 

ZAKUP POZA PAKIETEM

 

Szukasz wybranego produktu do swojego domu?
Teraz okna, drzwi i bramy o wyższej termoizolacyjności zyskasz w cenie standardowego produktu.

 

 

 

prod okno

Energooszczędne
Okna PVC PRIMO 82

Wybrałeś okna lub drzwi tarasowe PVC PRIMO? Teraz energooszczędną wersję - okna i drzwi tarasowe PRIMO 82 4) otrzymasz w cenie PRIMO 70 Classic z pakietem dwukomorowym. A dodatkowo - ukryte zawiasy w prezencie!

 

 

prod creo

Najcieplejsze
Drzwi zewnętrzne CREO 

Szukasz ciepła od wejścia? Teraz drzwi CREO o najwyższym w naszej ofercie parametrze izolacyjności cieplnej dostępne z czytnikami dostępu tańszymi o 50%. 5)

 

prod brama

 

Superciepła

Brama garażowa UniTherm

Wybierz superciepłą automatyczną bramę UniTherm 6) z panelem INNOVO 60 mm, a otrzymasz ją za jedynie 15% dopłaty do bramy UniPro z panelem 40 mm. To blisko 20% lepsza termoizolacja Twojego garażu.

 

 

 

 

 

BRAMY, OKNA, DRZWI I OGRODZENIA WIŚNIOWSKI teraz dostępne w wyjątkowej ofercie - skorzystaj z 30 RAT RRSO 0%

 

 

Wydatki się mnożą, a na koncie coraz mniej środków finansowych do wykończenia inwestycji Twojego życia? Nie odkładaj marzeń na później! Zapewnij komfort i bezpieczeństwo Twojej rodziny już od pierwszego dnia w nowym miejscu. Wybierz wymarzone produkty do Twojego domu i zapłać za nie w wygodnych ratach nawet 30x0% - RRSO 0%!

 

 

wiosenna oferta 30rat 0procent red

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 2000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 200 zł każda. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2019 na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny. Oferta dostępna u wybranych partnerów WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A., którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.
credit agricole logo

Oferta ważna do 31 stycznia 2020 r. – dostępna w wybranych punktach sprzedaży.


Produkty zaprezentowane w materiale niejednokrotnie posiadają wyposażenie specjalne i nie zawsze są zgodne z wykonaniem standardowym • Oferta obowiązuje od 12.11.2019 r. do 31.01.2020 r. w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych marki WIŚNIOWSKI, uczestniczących w ofercie specjalnej „Thermopromocja. Więcej ciepła w standardzie” • Szczegóły w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych oraz na www.wisniowski.pl/promocja • Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego • Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian UWAGA: Kolory zaprezentowane w niniejszym materiale należy traktować wyłącznie poglądowo • Wszelkie prawa zastrzeżone • Powielanie i wykorzystywanie, również częściowe, tylko za pisemną zgodą WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. • Regulamin oferty specjalnej dostępny tutaj.
Produkty przedstawione na grafice są jedynie wizualizacją i nie przedstawiają produktów z oferty specjalnej „Thermopromocja. Więcej ciepła w standardzie”
1) Zakup pakietowy dotyczy zamówień o wartości powyżej 10.000 zł netto
2) Dotyczy okien PRIMO 70 classic z pakietem dwukomorowym
3) Dotyczy bram automatycznych
4) Dotyczy wersji kolorystycznych oklein standardowych i specjalnych: w obustronnym kolorze i jednostronnym kolorze, bez koloru białego, spectral i kolorów Home Inclusive 2.0
5) 50% rabatu od cen cennikowych na czytniki jednokanałowe: linii papilarnych i klawiatury kodowej oraz RFID do drzwi CREO z zamkiem elektrycznym
6) Promocyjne bramy UniTherm dostępne w wersji z napędem METRO lub MOTO w pełnej ofercie kolorystycznej i wymiarowej.

 

 

 icon ulotkaKLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ SPECJALNĄ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konttakt dolny 2

ZADZWOŃ DO NAS

+48 18 447 08 91

+48 18 545 00 25

+48 12 265 01 88

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

zhufilipek@op.pl

ODWIEDŹ NAS

Nowy Sącz ul. Węgierska 28

Gorlice ul. Chopina 45

Kraków ul. Szczęśliwa 2A