INTELIGENTNY DOM - WiControl

WiControl umożliwia sterowanie wszystkimi bramami marki WIŚNIOWSKI oraz drzwiami z serii Creo z silnikiem z dowolnego miejsca na świecie.

STERUJ DOSTĘPEM Z WiControl

 

Sterownik Ri-Co, na którym bazuje system, wykorzystuje sieć bezprzewodową, dzięki której w prosty sposób łączy się z domowym routerem. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń, aby uzyskać pełną kontrolę. Sterownik dostępny jest w wersji podstawowej i dwóch rozszerzonych. W podstawowej pozwoli otworzyć lub zamknąć bramę czy drzwi. W rozszerzonych da dodatkowo możliwość sprawdzenia ich statusu.

STEROWNIK Ri-Co

WiControl to inteligentny system składający się z radiowych sterowników Ri-Co. Sterowanie odbywa się z poziomu aplikacji mobilnej przy użyciu smartfona znajdującego się bezpośrednio w zasięgu sieci bezprzewodowej sterownika lub w dowolnym miejscu na świecie po połączeniu sterownika z domowym routerem z dostępem do internetu.

Sterownik współpracuje z napędami bram garażowych i ogrodzeniowych oraz zamkami elektrycznymi drzwi. Dzięki połączeniu sterownika z napędem uzyskujemy dodatkowe funkcje. Możemy przy użyciu smartfona otworzyć/zamknąć bramę lub drzwi, uzyskujemy również informację zwrotną o ich statusie. Ponadto sterownik można integrować z wieloma różnymi systemami inteligentnego domu.

Podstawowym elementem systemu jest sterownik, dostępny w dwóch wersjach: podstawowej oraz rozbudowanej. Poszczególne modele mają następujące właściwości:

Ri-Co (wersja podstawowa)

- kontroler posiada dwa wyjścia do sterowania dwoma obwodami

Ri-Co Pro (wersja zaawansowana)

- posiada 2 wyjścia oraz 2 wejścia, dzięki którym sterownik oprócz możliwości sterowania dwoma obwodami uzyskuje informację zwrotną o ich statusie (otwarte/zamknięte/stan pośredni)

Ri-Co Pro Set (wersja zaawansowana rozszerzona)

- składa się ze sterownika Ri-Co Pro oraz dodatkowo zawiera krańcówki magnetyczne z przewodami i uchwytami (2 kpl.). Jako krańcówki zastosowano czujniki magnetyczne spełniające wymogi 2 stopnia zabezpieczenia, dzięki czemu mogą być one podłączone do systemu alarmowego. Czujniki zawierają pętlę sabotażową. W przypadku niekontrolowanego demontażu kontaktronu do centrali alarmowej wysyłany jest sygnał o próbie włamania. Zestaw dedykowany do napędów MIDO oraz Somfy Dexxo Pro

Sterownikiem można zarządzać na dwa sposoby. Łącząc się bezpośrednio z siecią sterownika lub zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. W drugim przypadku należy sterownik połączyć z domowym routerem z dostępem do internetu. Zarządzanie odbywa się z poziomu aplikacji mobilnej (IOS, Android) przy użyciu smartfona lub tabletu, lub dowolnej przeglądarki internetowej. Sterowanie bramą lub drzwiami z poziomu przeglądarki wymaga bezpośredniego połączenia z siecią sterownika.

 

Urządzenie zasilane jest napięciem 12-24 V (AC/DC) i generuje własną sieć bezprzewodową. Może ono pracować w temperaturach od -20 do +40oC. Sterownik posiada stopień ochrony obudowy IP20. Obciążalność wyjść 25 mA przy napięciu do 36 VDC.

Materiały do pobrania

ZADZWOŃ DO NAS

+48 18 447 08 91

+48 18 545 00 25

+48 12 265 01 88

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

zhufilipek@op.pl

ODWIEDŹ NAS

Nowy Sącz ul. Węgierska 116

Gorlice ul. Chopina 45

Kraków ul. Szczęśliwa 2A