ROZWIĄZANIA RENOWACYJNE

 

RenoSystem -

MODERNIZACJA BEZ PRZESZKÓD

RenoSystem to odpowiedź na potrzeby budownictwa przeznaczonego do renowacji. Dzięki niemu brak przestrzeni montażowej wokół otworu garażowego nie stanowi już żadnego ograniczenia. RenoSystem dedykowany jest bramom segmentowym UniPro.

UniPro RenoSystem wisniowski

 

Konstrukcja została zbudowana ze specjalnie zaprojektowanych ościeżnic dostosowanych do montażu w otworach bez nadproża czy przestrzeni bocznych lub z nieregularną powierzchnią ścian. Częścią konstrukcji jest system maskownic wykonywanych w kolorze płaszcza bramy, które zagwarantują estetyczny wygląd bramy, bez konieczności obróbki tynkarskiej.

RenoSystem rozwiązuje wiele potencjalnych sytuacji powstających w przypadku wymiany bramy garażowej, zakładając, że w obiekcie funkcjonowała wcześniej brama o innych wymaganiach zabudowy, np. brama uchylna lub skrzydłowa.
Konstrukcja montowana jest pośrednio do istniejących powierzchni za pomocą systemu kątowników, które wraz z maskownicami pełnią funkcję zastępczą dla brakujących elementów ściany.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RenoSystem - WARIANTY MONTAŻU

System występuje w trzech wariantach dostosowanych do różnych warunków montażowych. Istnieje również możliwość regulacji, która jest często przydatna przy renowacji. RenoSystem wykorzystuje możliwość zastosowania układu sprężyn skrętnych na końcu prowadnic poziomych, dzięki czemu udaje się maksymalnie wykorzystać światło modernizowanego otworu. W przypadku całkowitego braku nadproża i przestrzeni bocznych światło wjazdu - w wersji bramy automatycznej – może zmniejszyć się maksymalnie o 150 mm z wysokości i o 240 mm z szerokości.

 

przed otworem
MONTAŻ W OTWORZE Z MASKOWNICĄ
PRZED OTWOREM
w otworze
MONTAŻ W OTWORZE Z MASKOWNICĄ
W OTWORZE
za otworem
MONTAŻ ZA OTWOREM Z MASKOWNICĄ
ZA OTWOREM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UniPro RenoSystem wisniowski

UniPro Nano80

Konstrukcja bramy UniPro Nano80 została przystosowana do warunków zabudowy, gdzie niskie nadproże uniemożliwia montaż bramy automatycznej.

Dzięki specjalnie profilowanym prowadnicom automatyczna brama UniPro Nano80 może być stosowana nawet do nadproża o wysokości 80 mm, zwiększając komfort użytkowników garażu. UniPro Nano80 jest bramą automatyczną dostępną w wymiarach typowych. Różnorodne wzornictwo, a także ogromna paleta kolorów pozwoli dopasować bramę do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy.n80 pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONSTRUKCJA DO MONTAŻU
BRAMY SEGMENTOWEJ

To rozwiązanie pozwalające zamontować bramę segmentową gdy otwór nie spełnia wymagań montażowych produktu tj. w przypadku braku przestrzeni bocznych i nadproża. Konstrukcje można skonfigurować dowolnie w zależności od tego jakiej przestrzeni brakuje.

UniPro konstrukcja

 

Konttakt dolny 2

ZADZWOŃ DO NAS

+48 18 447 08 91

+48 18 545 00 25

+48 12 265 01 88

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

zhufilipek@op.pl

ODWIEDŹ NAS

Nowy Sącz ul. Węgierska 28

Gorlice ul. Chopina 45

Kraków ul. Szczęśliwa 2A