Napęd MOTO

 naped MOTO wisniowski

Napęd MOTO to kolejny, po napędzie METRO, owoc współpracy marki WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki

i rozwiązań inteligentnego sterowaniaurządzeniami domowymi.

Wszystkie najważniejsze funkcje napędu do bram garażowych zamknęliśmy w minimalistycznej i eleganckiej obudowie. MOTO oferuje niezawodną pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego typu napędów. Umożliwia sterowanie nadajnikami oraz podłączenie fotokomórek, dodatkowej lampy sygnalizacyjnej i przycisku ręcznego sterowania. Dzięki możliwości uzupełnienia napędu o dedykowaną baterię awaryjnego zasilania, może on zostać uruchomiony również w przypadku braku energii elektrycznej. 

 

 

pulsar WISNIOWSKI

PULSAR

Nadajnik dwukanałowy Pulsar RTS umożliwia zdalne sterowanie bramą i zaprogramowanie aż 2 różnych urządzeń. Jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów co przekłada się na długoletnią sprawność urządzenia

 

Najważniejsze cechy i funkcje napędu MOTO

 

ü  ŁATWE PROGRAMOWANIE – szybka i prosta konfiguracja parametrów. 

ü  GOTOWY DO PRACY – napęd fabrycznie ma zaprogramowane podstawowe funkcje i może rozpocząć pracę w mniej niż 60 sekund od zamontowania.

ü  AMPEROMETRYCZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD – jeśli dolna krawędź skrzydła bramy napotka przeszkodę, napęd zatrzyma je i natychmiast wycofa do góry.

ü  DROGA RADIOWA RTS – umożliwia zdalne sterowanie napędem.

ü  WBUDOWANA LAMPA SYGNALIZACYJNA – energooszczędne oświetlenie LED doświetla miejsce parkowania.

ü  MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA FOTOKOMÓRKI – system zapewnia optymalną ochronę w przypadku gdy pomiędzy fotokomórkami pojawi się przeszkoda.

ü  SZYNA Z ŁAŃCUCHEM WYPOSAŻONA W SYSTEM WYGŁUSZAJĄCY – zapewnia cichą i płynną pracę, co jest niezwykle ważne przede wszystkim w garażach połączonych bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym i położonych blisko sypialni.

ü  MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU MECHANICZNEJ BLOKADY WÓZKA JEZDNEGO – blokuje bramę w pozycji zamkniętej zapobiega nieautoryzowanemu otwarciu bramy garażowej.

ü  MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA BATERII AWARYJNEGO ZASILANIA – umożliwia otwarcie i zamknięcie bramy w przypadku braku zasilania.

ü  MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA DODATKOWEJ LAMPY SYGANLIZACYJNEJ

 

3 lata extended care wisniowski black s

EXTENDED CARE – skorzystaj z wydłużonej 3-letniej gwarancji na automatyczne bramy garażowe z napędem MOTO

 

Gwarancja EXTENDED CARE to unikalna na rynku możliwość wydłużenia standardowej gwarancji na automatyczną bramę segmentową skonfigurowaną fabrycznie z napędem MOTO.
Przedłużona 3-letnia gwarancja w ramach EXTENDED CARE to przełomowe rozwiązanie, które zapewnia jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z produktów marki WIŚNIOWSKI.

 

Konttakt dolny 2

ZADZWOŃ DO NAS

+48 18 447 08 91

+48 18 545 00 25

+48 12 265 01 88

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

zhufilipek@op.pl

ODWIEDŹ NAS

Nowy Sącz ul. Węgierska 28

Gorlice ul. Chopina 45

Kraków ul. Szczęśliwa 2A